.
.
.
.
صفحه خانگی کیک و بیسکوییت

شیرینی انگشتی ترکیه ای

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش شیرینی پزی قسمت انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات- شیرینی انگشتی ترکیه ای

شیرینی انگشتی(ترکیه ای)

در قابلمه ای 2 لیوان آب را می ریزیم و داخل آن مارگارین، نمک و شکر را اضافه می کنیم و می گزاریم تا بجوشد.بعد از جوشیدن آب، آرد را روی مواد به...

 


 شیرینی انگشتی ترکیه ای ,طرز تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای ,روش تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای ,[categoriy]

شیرینی انگشتی ترکیه ای ,طرز تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای ,روش تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای ,طرز پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای ,آموزش پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای ,مواد لازم برای شیرینی انگشتی ترکیه ای ,شیرینی انگشتی ترکیه ای خوشمزه ,دستور پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای ,زمان پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای ,آموزش آشپزی ,آشپزی ,انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات

مواد لازم برای خمیر شیرینی:آب= 2 لیوانمارگارین= 50 گرمشکر= 1 ق منمک= 1 ق چآرد =2/5 لیوانتخم مرغ =3 عددنشاسته= 1 ق سروغن مایع برای سرخ کردنمواد لازم برای شربت:شکر= 3/5 لیوانآب =2/5 لیوانآب لیموی تازه =1 ق مروش تهیه خمیر شیرینی:در قابلمه ای 2 لیوان آب را می ریزیم و داخل آن مارگارین، نمک و شکر را اضافه می کنیم و می گزاریم تا بجوشد.بعد از جوشیدن آب، آرد را روی مواد به آرامی می ریزیم و همزمان مرتبا هم می زنیم( دقت کنید که سریع و مرتب هم بزنید)و به همین صورت به مدت 3 یا 4 دقیقه می پزیم. بعد از اینکه از روی اجاق برداشتیم تخم مرغ ها را تک تک همراه با هم زدن اضافه می کنیم. و در آخر هم نشاسته را روی مواد می ریزیم و هم می زنیم.خمیر آماده شده را تکه تکه کرده و به شکل انگشت در می آوریم . ودر روغن مایع سرد می ریزیم . و بعد از تمام شدن همه را باهم سرخ می کنیم.روش تهیه شربت:شکر را در آب می ریزیم وبه مدت 15 دقیقه می جوشانیم و در آخر ابلیموی تازه را می ریزیم.شیرینی های آماده شده را داخل شربت می ریزیم تا شربت جذب شیرینی شود.توجه کنید بهتر است شربت سرد باشد و شیرینی ها گرم باشند.

مواد لازم برای خمیر شیرینی:
آب= 2 لیوان
مارگارین= 50 گرم
شکر= 1 ق م
نمک= 1 ق چ
آرد =2/5 لیوان
تخم مرغ =3 عدد
نشاسته= 1 ق س
روغن مایع برای سرخ کردن
مواد لازم برای شربت:
شکر= 3/5 لیوان
آب =2/5 لیوان
آب لیموی تازه =1 ق م


طرز تهیه خمیر شیرینی:

در قابلمه ای 2 لیوان آب را می ریزیم و داخل آن مارگارین، نمک و شکر را اضافه می کنیم و می گزاریم تا بجوشد.بعد از جوشیدن آب، آرد را روی مواد به آرامی می ریزیم و همزمان مرتبا هم می زنیم( دقت کنید که سریع و مرتب هم بزنید)
و به همین صورت به مدت 3 یا 4 دقیقه می پزیم. بعد از اینکه از روی اجاق برداشتیم تخم مرغ ها را تک تک همراه با هم زدن اضافه می کنیم. و در آخر هم نشاسته را روی مواد می ریزیم و هم می زنیم.
خمیر آماده شده را تکه تکه کرده و به شکل انگشت در می آوریم . ودر روغن مایع سرد می ریزیم . و بعد از تمام شدن همه را باهم سرخ می کنیم.


طرز تهیه شربت:

شکر را در آب می ریزیم وبه مدت 15 دقیقه می جوشانیم و در آخر ابلیموی تازه را می ریزیم.
شیرینی های آماده شده را داخل شربت می ریزیم تا شربت جذب شیرینی شود.
توجه کنید بهتر است شربت سرد باشد و شیرینی ها گرم باشند.


برچسب ها:
طرز تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
روش تهیه شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
طرز پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
آموزش پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
مواد لازم برای شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
شیرینی انگشتی ترکیه ای خوشمزه
.
دستور پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
زمان پخت شیرینی انگشتی ترکیه ای
.
آموزش آشپزی
.
آشپزی
.
انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات
.

0 توضیحات

هیچ نظری وجود ندارد. اولین نفر برای نظر دهی به این مقاله باشید!

ارسال یك نظر
It will not be published

Notify me via e-mail on replies
هجی كردن هجی كردن

/**/
.

مروری بر گذشته

.
.
.