.
.
.
.
صفحه خانگی کیک و بیسکوییت

کیک هویچ با کرم

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش شیرینی پزی قسمت انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات- کیک هویچ با کرم

کیک هویچ با کرم

در یک ظرف مناسب (کاسه بزرگ) تخم مرغ ها را می شکنیم وشکر را هم روی آن ریخته و مخلوط می کنیم. سپس روغن مایع، آرد، بکینگ پودرو وانیل...

 


 کیک هویچ با کرم ,طرز تهیه کیک هویچ با کرم ,روش تهیه کیک هویچ با کرم ,[categoriy]

کیک هویچ با کرم ,طرز تهیه کیک هویچ با کرم ,روش تهیه کیک هویچ با کرم ,طرز پخت کیک هویچ با کرم ,آموزش پخت کیک هویچ با کرم ,مواد لازم برای کیک هویچ با کرم ,کیک هویچ با کرم خوشمزه ,دستور پخت کیک هویچ با کرم ,زمان پخت کیک هویچ با کرم ,آموزش آشپزی ,آشپزی ,انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات

مواد لازم برای کیک:تخم مرغ    3عددروغن مایع    1 لیوانآرد الک شده    3 تیوانشکر   2 لیوانبکینگ پودر    1ق غوانیل    1 ق چمغز گردو    1 لیوانهویچ رنده شده    2 لیواندارچین    1 ق ممواد لازم برای کرم کیک:شیر    2 لیوانشکر   1.5 لیوانآرد    1 ق سنشاسته    1 ق سوانیل    1 ق چروش تهیه کیک:در یک ظرف مناسب (کاسه بزرگ) تخم مرغ ها را می شکنیم وشکر را هم روی آن ریخته و مخلوط می کنیم. سپس روغن مایع، آرد، بکینگ پودرو وانیل را اضافه کرده و مخلوط می کنیم. و در نهایت مغز گردو، هویچ رنده شده و دارچین را اضافه می کنیم و خوب مواد را باهم مخلوط می کنیم.مواد آماده شده را در قالب چرب شده کیک می ریزیم و درفر از قبل گرم شده در دمای 170 درجه به مدت 50 تا 60 دقیقه می پزیم.روش تهیه کرم رویه کیک:در یک ظرف مناسب شیر، شکر، آرد ، نشاسته و وانیل را می ریزیم و خوب هم می زنیم تا سس یکدست و صافی درست شود.( برای رنگی شدن سس می توانید به جای شیر از آب هویچ استفاده کنید.)کیک راکه از فر خارج کردید بگذارید تا کمی سرد شود سپس از قالب در آورید و سس را روی آن بریزید.( البته اگر خواستید این کیک را بدون سس هم می توانید درست کنید)

مواد لازم برای کیک:
تخم مرغ    3عدد
روغن مایع    1 لیوان
آرد الک شده    3 تیوان
شکر   2 لیوان
بکینگ پودر    1ق غ
وانیل    1 ق چ
مغز گردو    1 لیوان
هویچ رنده شده    2 لیوان
دارچین    1 ق م

مواد لازم برای کرم کیک:
شیر    2 لیوان
شکر   1.5 لیوان
آرد    1 ق س
نشاسته    1 ق س
وانیل    1 ق چطرز تهیه کیک:

در یک ظرف مناسب (کاسه بزرگ) تخم مرغ ها را می شکنیم وشکر را هم روی آن ریخته و مخلوط می کنیم. سپس روغن مایع، آرد، بکینگ پودرو وانیل را اضافه کرده و مخلوط می کنیم. و در نهایت مغز گردو، هویچ رنده شده و دارچین را اضافه می کنیم و خوب مواد را باهم مخلوط می کنیم.مواد آماده شده را در قالب چرب شده کیک می ریزیم و درفر از قبل گرم شده در دمای 170 درجه به مدت 50 تا 60 دقیقه می پزیم.


طرز تهیه کرم رویه کیک:

در یک ظرف مناسب شیر، شکر، آرد ، نشاسته و وانیل را می ریزیم و خوب هم می زنیم تا سس یکدست و صافی درست شود.( برای رنگی شدن سس می توانید به جای شیر از آب هویچ استفاده کنید.)
کیک راکه از فر خارج کردید بگذارید تا کمی سرد شود سپس از قالب در آورید و سس را روی آن بریزید.
( البته اگر خواستید این کیک را بدون سس هم می توانید درست کنید)


برچسب ها:
طرز تهیه کیک هویچ با کرم
.
روش تهیه کیک هویچ با کرم
.
طرز پخت کیک هویچ با کرم
.
آموزش پخت کیک هویچ با کرم
.
مواد لازم برای کیک هویچ با کرم
.
کیک هویچ با کرم خوشمزه
.
دستور پخت کیک هویچ با کرم
.
زمان پخت کیک هویچ با کرم
.
آموزش آشپزی
.
آشپزی
.
انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات
.

0 توضیحات

هیچ نظری وجود ندارد. اولین نفر برای نظر دهی به این مقاله باشید!

ارسال یك نظر
It will not be published

Notify me via e-mail on replies
هجی كردن هجی كردن

/**/
.

مروری بر گذشته

.
.
.