طرز تهیه آموزش تصویری تهیه ساندویچ بستنی موزی(تصویری)
یک عدد ساندویچ بستنی سانتی برای نفر طرز تهیه بستنی و پودر پودینگ فوری موز را با هم مخلوط نموده با سرعت متوسط همزن حدود ��

آکاایران: طرز تهیه آموزش تصویری تهیه ساندویچ بستنی موزی(تصویری)


آکاایران: یک عدد ساندویچ بستنی 17 * 25 سانتی برای 12 نفر


طرز تهیه :


بستنی و پودر پودینگ فوری موز را با هم مخلوط نموده با سرعت متوسط همزن حدود 5 ��" 7 دقیقه میکس کنید تا پودر پودینگ کاملا در بستنی حل شود .
سپس گیلاس و آناناس را با بستنی به آرامی مخلوط نمایید مواقب باشید له نشوند .
بستنی را در قالب حدودا 17 * 25 سانتی که با پلاستیک پوشانده اید ریخته و شکلات را که از حرارت افتاده در چند جای بستنی بریزید و 2 ��" 4 ساعت در فریزر بگذارید تا یخ بزند .
بهتر است لبه های نایلون از قالب اضافه باشند که راحت تر بستنی را از قالب بیرون بیاورید.
فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود یک ورق طبخ حدودا 28 * 33 سانتی را چرب کرده با کاغذ پوستی بپوشانید .
کره و شکر را با سرعت بالای همزن بزنید تا ترکیب شوند سپس وانیل را اضافه کنید .
یک سوم از مخلوط آرد ، کاکائو ، جوش شیرین و نمک را به کره اضافه کرده هم بزنید تا مخلوط شود نیمی از شیر را اضافه نموده دوباره مخلوط کنید و این کار را تکرار کنید تا آرد و شیر تمام شود .
خمیر را روی ورق طبخ پهن کنید و تا حد امکان با کاردک یا لیسک صاف و هم سطحش کنید .
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

یک سمت یک کاغذ پوستی را روغن اسپری کنید و روی لایه ی کوکی گذاشته و با کمک وردنه یا یک وسیله ی دیگر روی کاغذ بکشید تا کاملا سطح خمیر کوکی صاف و یکدست شود .
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

کاغذ روغنی رویی را بردارید .
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

کوکی را به مدت 10 ��" 12 دقیقه در فر بگذارید تا بپزد و اگر خلال دندان وسط آن زدید و تمیز خارج شد میتوانید کوکی را از فر خارج نمایید .
بعد ازین که کوکی خنک شد به آرامی از قالب خارج کنید . مراقب باشید که کوکی مانند کیک بسیار نرم است و ممکن است موقع برگرداندن از هم باز شود .
دور کوکی قسمتهایی که سفت شده است را برش بزنید سپس با استفاده از یک الگو به اندازه ی قالب بستنی روی کوکی را برش دهید و بستنی را بین این دولایه گذاشته دوباره تا زمان پذیرایی در فریزر قراردهید .
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه

,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه


.

منبع :

منبع : بخش شیرینی پزی آکاایران
برچسب :